Tarot v našem životě

systém pro cestu sebepoznání


Motto dne:

Vzdej se strachu, máš svobodnou vůli život tvořit.

Kurzy tarotu pro sebepoznání v Brně

Půlroční sebepoznávací kurz pro začátečníky je určen pro každého, kdo se chce na své cestě posunout dál. Tarot nám pomáhá porozumět duchovním zákonům, které žijeme ve svých prožitcích a které určují a ovlivňují náš život. Jejich porozumění nám přináší klid do duše, protože se nesnažíme měnit to, co změnit nelze a nacházíme cestu ke změně tam, kde je změna možná a vhodná.

Kurz je vhodný i pro zájemce, kteří hledají porozumění a kartám se věnovat nechtějí. Seznámíte se s duchovními zákony mysli i proudění energií mezi lidmi, které jsou obsaženy v kartách živlů i s duchovní cestou ve velké arkáně, dozvíte se o působení živlových energií v člověku. Výuka probíhá v jednotlivých lekcích, které se konají vždy jednou měsíčně. Za pomoci učitelky se naučíte, jak se orientovat v sobě i ve svých vztazích a ti z vás, kteří se budete chtít naučit hledat si svou cestu za pomoci karet, si pojmenujete významy jednotlivých karet podle svého porozumění vlastním prožitkům různých situacích a po skončení kurzu tak budete mít dobré základy pro svou další cestu za pomoci výkladů tarotových karet sám sobě a budete mít možnost být s vaší učitelkou v kontaktu, kdykoliv budete potřebovat.

Doporučené karty pro výuku: Karty živlů, které dostanete na kurzu nebo jakékoliv tarotové karty obsahující malou i velkou arkánu (celkem 78 karet).

Cena:
první lekce je za 800,- Kč (důchodci, studenti, ženy na MD 700,- Kč)
ostatní lekce jsou za 700,- Kč (důchodci, studenti, ženy na MD 600,- Kč)


Nejbližší kurzy pro přihlášení:


kurz č. 10/18 – středy
1.- 6. lekce  24. 10., 21. 11., 19. 12., 16. 1., 13. 2., 13. 3.

kurz č. 11/18 – neděle
1.- 6. lekce  18. 11., 16. 12., 13. 1., 10. 2., 10. 3., 7. 4.

Jednotlivé lekce na sebe navzájem navazují, proto je pro dobré porozumění potřebné navštěvovat všechny lekce postupně v daném pořadí. Přihlásit se můžete na první lekci, na následující lekce příslušného kurzu jste již potom přihlášeni automaticky. Pokud se ze zdravotních nebo jiných vážných důvodů nebudete moct zúčastnit některé pokračovací lekce, je možné domluvit její absolvování individuálně v náhradním termínu. 

Kurzy vede učitelka tarotu Iva Janíčková na adrese Křížová 15, Brno.
Začátek je vždy v 9.00 hod, první lekce končí kolem 14.30 hod., další lekce končí kolem 13.30 hod.
Platba je prováděna za každou lekci zvlášť.

Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem:
Iva Janíčková, tel. 545 217 390, mobil 723 456 720,
iva@iril.cz

Naše prostory pro kurzy se nacházejí ve druhém patře nájemního domu, dole u vchodu je zvonek označený IRIL. Obrázky si můžete kliknutím zvětšit.     

       

V kurzovní místnosti je posezení u stolu pro 6 lidí, k dispozici je i lednička, varná konvice, hrníčky, káva, čaj. 


Jak nás najdete:

Od vlakového nádraží tramvaj č. 2,  zastávka Poříčí, je to dům hned u zastávky, vchod je mezi prodejnou nábytku a prodejnou obuvi.

Od autobusového nádraží Zvonařka je to pět minut autobusem č. 84, zastávka Poříčí.

Autem je možné parkovat na ulicích Křídlovická, Ypsilantiho, Bělidla, na parkovišti na Poříčí nebo na Mendlově náměstí.

 

 

 


 
 
 
 

 

 

 

© Copyright 2004-2018 IRIL. Všechna práva vyhrazena.